KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5591119

nr 559 1119

Pastell

1800-tal, Möte i natten, 31x46

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 22 december 2008
kl 18:13:33